Please choose your country and preferred language

Kategori
Fiyat Aralığı

Aradığınız kriterlere uygun ürün bulunamadı.

Büyük Beden Yelek
Sadeliğin yanında şıklığı da önemseyenler için bir yelek gömlek, t-shirt veya sweatshirtlerin en önemli tamamlayıcısıdır. Her renk ve özellikle büyük beden seçenekleri ile yelekler farklı model yelpazesi ile şimdi e-ticaret sitelerinde kullanıcılarını beklemektedir.

Büyük Beden ve Battal Boy Yelek Bulabilir miyim Endişesine Son
Erkekler de özellikle kolsuz yelek modelleri ile ön plana çıkan yelekler kilo problemi olanlar için şimdi büyük beden ve battal seçenekleri ile e-ticaret sitelerinde mevcut. Kapıda ödeme, güvenilir şekilde ödeme seçenekleri, herhangi bir probleminizde 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz e-ticaret siteleri günün modasına uygun kolsuz yelek modelleri ve en önemlisi bu yeleklerin büyük beden ve battal seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.

Kolsuz Yelek Modellerini Nasıl Kombinlemeliyim?
Aynı şıklığ büyük beden ve battal boy yeleklerle de yakalamanız tabii ki mümkün. Erkekler kot pantolon üzerine giydikleri yelekleri ile spor bir görünüm, kumaş ya da keten pantolon üzerine giydikleri yelekleri ile de şık bir görünüm elde ederler. Bol bir kumaş pantolon ve kolsuz yelek ikilisi pek çok davette kurtarıcınız olacaktır.

Yukarı Çık

Tony Montana

Ticari İletişime İlişkin Açık Rıza

Şirketimiz Özpa Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (“Tony Montana”) tarafından aşağıda belirtilen faaliyet ve amaçlarla sınırlı olarak, bizimle paylaştığınız ve ileride güncelleyeceğiniz; İletişim numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, ad soyad, lokasyon, alışveriş geçmiş ve alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verilerinizin işlenebilmesi Aydınlatma Metninde belirtilen alıcı gruplarına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı talep etmekteyiz.

Açık Rıza Talep Edilen Veri İşleme Amaç ve Faaliyetleri:

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin;

Bu kapsamda; söz konusu kişisel veri işleme ve aktarma faaliyetlerine bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.