Please choose your country and preferred language

Hakkımızda

Özpa Tekstil olarak, 1994 yılında Erkek Giyim sektöründeki üretim serüvenimize başladık. Bugün, 27 yıllık birikimimizle, TONY MONTANA markamızı dünya çapında başarıyla sürdürmekteyiz. Her geçen gün büyüyen üretim kapasitemiz ve son teknolojiyi kullanarak üretim imkanlarımızla, en büyük önceliğimiz "Kaliteli Ürünler" sunmak.

Tony Montana olarak, Türkiye'de ve dünya genelinde birçok noktaya ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Triko, gömlek, mont, t-shirt gibi erkek giyim ürünlerini içeren geniş koleksiyonlarımız ile karizmatik modanın, öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Uzman tasarım ekibimiz ve yüksek kalite sunan üretim ve planlama ekibimiz ile dünya çapında 50 farklı noktaya doğrudan ihracat yaparak, "The Fashion Is Yours" mottomuzla "Sizin Modanız"ı oluşturuyoruz.

 

VİZYON

Türkiye’de ve Dünya’da; Erkek giyim sektöründe “Doğru Ürün-Doğru Fiyat-Yüksek Kalite”  üçgeniyle müşteri memnuniyeti en yüksek marka olmak...

 

DEĞERLER

Güven: Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde odak noktamız müşterilerimizle karşılıklı güven alışverişidir.

Kalite: Yüksek kalite, ulaşılabilir fiyat hedefiyle yolumuza sizlerle devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti: Ana hedefimiz olan %100 Müşteri memnuniyeti bizi, size karşı sorumlu konuma getiriyor.

Süreklilik: Kısa vadeli karlar peşinde koşmuyoruz, siz müşterilerimiz ile uzun ve karşılıklı iyilik ilişkisi ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

SOSYAL SORUMLULUK

Güçlü bir sosyal sorumluluk bilinci ile, kurulduğu günden bu yana; sadece ticari kazanç elde etmek amaçlı değil; öncüsü olduğu projeler- topluluklar ile topluma yarar sağlamayı misyon haline getirmiş olan markamız; kurucusu olduğu bir çok vakıf ile sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarını arttırarak sürdürüyor. Topluma ve doğamıza zarar vermeyen, aksine katkıda bulunmaya çalışan ve gelecek nesilleri de düşünen üretim anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tony Montana

Ticari İletişime İlişkin Açık Rıza

Şirketimiz Özpa Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (“Tony Montana”) tarafından aşağıda belirtilen faaliyet ve amaçlarla sınırlı olarak, bizimle paylaştığınız ve ileride güncelleyeceğiniz; İletişim numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, ad soyad, lokasyon, alışveriş geçmiş ve alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verilerinizin işlenebilmesi Aydınlatma Metninde belirtilen alıcı gruplarına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı talep etmekteyiz.

Açık Rıza Talep Edilen Veri İşleme Amaç ve Faaliyetleri:

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin;

Bu kapsamda; söz konusu kişisel veri işleme ve aktarma faaliyetlerine bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

Yukarı Çık