Hakkımızda

1994 Yılında İstanbul'da İlk Adımı Atılan ÖZPA Tekstil Erkek Moda Dünyasına Yeni Bir Marka ve Çizgi Getirdi. 2000 Yılında Kendi Markası Olan Tony Montana ile Erkek Modasındaki Yeniliklere Öncü Olmayı Başardı. "Moda Senin" (The Fashion Yours) Sloganı İle Bu Gün Dünyada 50 Ülkeye Faal İhracat Yaparak Ürünlerini Dünya Pazarına Sunmaktadır.

Aylık Üretim Kapasitesi 500.000 Olan Üretim Genişliği İle Son Teknoloji Ürünlerini de Her Gün Sistemine Entegre Ederek Erkek Modasında Triko, Mont, Kaban, Pantolon, Gömlek, T-shirt, Polo T-shirt, Sweatshirt Ve Erkeğe Dair Her Ürünü Üretip Moda Senin Sloganı ile Yanınızda.

300'den Fazla Çalışanı, Çeyrek Asırlık Tecrübesi ve Birikimi ile Her Sezon Yeni Ürünler Yeni Modeller Üretmeye Devam ediyor.

 

ÖZPA Tekstil Kendi Bünyesinde Bulundurduğu 100'den Fazla Triko Örgü Makineleri ve 30'dan Fazla Jakarlı Yaka Örgü Makineleri, PolyPrint Dijital Baskı Makineleri, Barudan Marka Nakış Makineleri ve İnovasyona verdiği önemle beraber 30,000 m² Kapalı Üretim Alanı İle Kendi Markası Dışında Dünya Markalarına da Yüksek Adette Üretim Yaparak Hizmet Vermektedir. 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.