Please choose your country and preferred language

Kategori
Fiyat Aralığı

Mont

15 ürün listeleniyor

Filtrele

Mont
Kış aylarının vazgeçilmez dış giyim ürünlerinden birisi de montlardır. Sert soğuklar ile baş etmek için hem şık ve sıcak tutacak bir mont sahibi olmak gerekir. Fakat kışlık montların seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar bulunur. Özellikle hem bayanlar hem de erkekler için sıcak tutmasının yanı sıra şık bir duruşa sahip olması da büyük önem taşımaktadır.

Kışlık Mont Tercihleri
İş hayatında oldukça aktif olan kişiler soğuk havaların gelmesi ile birlikte kendilerine uygun mont kombinleri bulmak için özen göstermeye başlarlar. Hem kaliteli hem de sıcak tutacak bir mont dış giyimin en önemli özelliklerinden olmalıdır. Özellikle yeni sezon dış giyim ürünleri arasında pek çok model ve renk seçenekleri mevcuttur. Bir erkek için stilini tamamlayacak, takım elbisenin üzerine rahat ve şık duracak montlar kış mevsimlerinin büyük kurtarıcısıdır.

Erkekler için kışlık montlarda en uygun modeller kaşe montlardır. Kaşe montlar hem takım elbise ile giyildiği zaman şıklığı tamamlamakta, hem de soğuk havalarda daha sıcak tutmaktadır. Klasik stil seven erkeklerin vazgeçilmezi olan kaşe kışlık montların her çeşit modeli ve rengi bulunmaktadır. Bunun dışında şişme montlar spor giyim seven erkekler için oldukça sık tercih edilen modellerdir. Bu nedenle kışlık montların seçiminde hangi tarz istediğinizin büyük önemi bulunmaktadır.
Tony Montana

Ticari İletişime İlişkin Açık Rıza

Şirketimiz Özpa Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (“Tony Montana”) tarafından aşağıda belirtilen faaliyet ve amaçlarla sınırlı olarak, bizimle paylaştığınız ve ileride güncelleyeceğiniz; İletişim numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, ad soyad, lokasyon, alışveriş geçmiş ve alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verilerinizin işlenebilmesi Aydınlatma Metninde belirtilen alıcı gruplarına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı talep etmekteyiz.

Açık Rıza Talep Edilen Veri İşleme Amaç ve Faaliyetleri:

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin;

Bu kapsamda; söz konusu kişisel veri işleme ve aktarma faaliyetlerine bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

Yukarı Çık