Lütfen ülkenizi ve tercih ettiğiniz dili seçiniz

Triko

Kategoriler
Bedenler
Renk
Fiyat Aralığı
Yaka Tipi
Kumaş

Triko

Triko
Kazaklar, hırkalar ve yelek olarak pek çok çeşidi bulunan trikolar dört mevsimin vazgeçilmez parçalarından birisi olmuştur. Her sene moda olan triko kazaklar görünüşlerde hem şık hem de rahat olmanızı sağlamaktadır. Her ortama uyum sağlayan trikolar özellikle kış mevsiminde daha kalın trikolar ile karşımıza çıkar. Bu anlamda erkekler için pek çok kazak modelleri bulmak mümkündür.

Kışlık Triko Modelleri
Giyimine özen gösteren erkeklerin kurtarıcı parçası şüphesiz ki triko modelleridir. Kış mevsiminin yanı sıra her mevsim ince ve kalın modelleri ise pek çok farklı ürün yelpazesi bulunmaktadır. Trikolar arasında bulunan kazak modelleri gömlek üstüne giyilerek hafif bir alternatif olmaktadır.

Çalışan erkeklerin ofis ortamlarında rahatlığını sağlayacak bu ikili casual tarzında vazgeçilmezi olmuştur. Ayrıca erkek chino pantolonlar ile birlikte kullanılan trikolar çeşitleri ile hem sportif hem de iş hayatı için mükemmel bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Trikolar

Erkek giyiminde sık kullanılan trikolar birçok farklı moda zevkine hitap etmektedir. Şık giyinmeyi seven kişilerin erkek giyim ürünlerinde tercih ettikleri süveter triko modelleri ise hem soğuktan korunmasını sağlayacak hem de şıklık kazandıracaktır. Kış mevsiminde en çok tercih edilen süerterler mont veya ceketler ile görünüşe canlılık katmaktadır.

Özellikle kravat gibi aksesuarlardan vazgeçemeyenler için süveterler ve kazak trikolar pantolon ve gömlekler ile bütünlük oluşturmaktadır. İster özel günler için ister iş hayatı için kullanılabilecek pek çok modeller kışlık giyimde erkeklerin gözdesi olmaktadır.

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?